دستگاه تست قند خون EVO

دستگاه تست قند خون EVO

نقد و بررسی دستگاه تست قند خون EVO

چنانچه شما مبتلا به دیابت هستید، حتما باید از میزان قند خون خود آگاه باشید. تغییرات قند خون همیشه می‌تواند خطری برای سلامت شما باشد. تحقیقات نشان می‌دهد که حفظ قند خون نزدیک به محدوده نرمال، احتمال بروز سکته‌های قلبی و مغزی، عوارض چشمی، کلیوی، عصبی و مشکلات سیستم گردش خون و حتی مرگ را بسیار کم می‌کند.

با توجه به اهمیت نتایج حاصله از دستگاه تست قند خون یا گلوکومتر و تاثیری که این نتایج می‌تواند بر فرآیند حفظ سلامت شما داشته باشد، در اختیار داشتن دستگاهی با حداقل احتمال خطا بسیار حیاتی و تعیین کننده است. چرا که پزشک شما نیز با مراجعه به همین نتایج، برنامه درمانی شما را تنظیم می‌کند.

 

 

مشخصات دستگاه

دستگاه تست قند خون EVO تحت لیسانس شرکت OMNIS Health امریکا تولید شده است. با این وجود نگرانی برای تهیه نوار تست قند خون آن وجود ندارد. فروشگاه طب اَوین همواره برای تهیه نوار مورد نیاز برای این محصول همراه شما خواهد بود. این دستگاه قابل اتصال به کامپیوتر بوده و می‌تواند نتایج را به سیستم کامپیوتر شما انتقال دهد تا برای بررسی‌های بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد. نتایج را در کمتر از ۶ ثانیه اعلام می‌کند و نیازی به کد ندارد. حافظه ذخیره‌سازی نتایج در این دستگاه تا ۳۰۰ نتیجه را در خود ذخیره می‌کند و می‌تواند میانگین نتایج را برای بازه‌های ۷، ۱۴ و ۳۰ روزه به شما ارائه دهد.

دستگاه تست قند خون EVO با داشتن طراحی ظریف، نمایشگری بزرگ دارد که خواندن نتایج را برای شما راحت‌تر می‌کند. تغذیه مورد نیاز این محصول از باتری سکه‌ای تامین می‌شود و به راحتی قابل تعویض است.

بطور کلی می‌توان گفت این دستگاه علاوه بر کیفیت و ظرافت ساخت، از دقت بالایی نیز برخوردار بوده و نتایج ثبت شده توسط آن قابل اطمینان می‌باشد. ما در فروشگاه تجهیزات پزشکی طب اَوین امیدواریم با ارائه محصولات سلامت محور به شما عزیزان، در حفظ سلامتی شما و خانواده‌تان همراهتان باشیم.

شما می‌توانید نحوه استفاده از دستگاه تست قند خون را از این لینک مشاهده کنید.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *